FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Z kursów skorzystać mogą dzieci od 3 roku życia, młodzież oraz dorośli. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, począwszy od podstaw aż do poziomu C1+.

Zajęcia online prowadzone są na platformie Zoom.us która przystosowana jest do zajęć indywidualnych oraz grupowych. Lektorzy wykorzystują gotowe materiały w formie prezentacji i pdf, artykuły  popularnych wydawnictw, piosenek opracowanych przez nasze metodyczki i wiele więcej. 
Dbamy o to by nasze zajęcia nigdy nie były schematyczne i nudne. 

Jak najbardziej! Zajęcia odbywają się w większości w języku uczonym, jednak jeśli kursant czegoś nie rozumie lektor tłumaczy zagadnienie lub słówko bardzo dokładnie. W przypadku zajęć z Native Speaker zdarza się, że lektor tłumaczy słówko w tłumaczu, tak aby pomóc uczniowi.

 

W naszym Centrum językowym stawiamy na samodzielność! Dzieci skupiają się bardziej gdy wokół nich nie ma rodziców. Umożliwiamy uczestnictwo rodzica w pierwszym spotkaniu w roku oraz na zajęciach pokazowych przeprowadzanych na początku września. Nie chcemy tworzyć nierównych warunków dla dzieci, dlatego trzymamy się reguły, że dzieci zostają pod opieką doświadczonej lektorki lub doświadczonego lektora.

Opłaty regulowane są poprzez portal Active Now. W momencie rejestracji na zajęcia otrzymali Państwo link aktywacyjny do całkowicie bezpłatnego dla Państwa portalu po aktywowaniu konta zobaczą Państwo saldo oraz będą mieli Państwo możliwość zapłaty za kurs poprzez TPay lub przelewem bankowym.

Opłata rezerwacyjna pokrywa koszt wszystkich materiałów potrzebnych do realizacji  stacjonarnych kursów grupowych, w tym: książka, ćwiczenia, materiały plastyczne, dodatkowe materiały dydaktyczne, worek na książki. 

Dane do przelewu są następujące: 

Macarena’s World s.c.
ul. Racjonalizatorów 10, 61-453 Poznań

NEST Bank 24 2530 0008 2022 1070 2623 0001​

Tak – prowadzimy kursy grupowe z języka hiszpańskiego oraz kursy grupowe z języka angielskiego online dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce ” Oferta” – „Zajęcia online” 

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się z nami!