ZAJĘCIA ONLINE

KURSY JĘZYKOWE ONLINE

ZAPISZ SIĘ WYBIERAJĄC KURS GRUPOWY:

Wybierz filtr "Miejsce" - Zajęcia online

Uczestnicy otrzymują dostęp do platformy (ActiveNow), na której lektorzy zamieszczają tematy zajęć, zadania domowe oraz wszelkie linki związane z tematem danych zajęć. Zajęcia oparte są na przygotowanych przez specjalistów kartach zajęć, książkach oraz materiałach autentycznych, tj. artykułach z popularnych magazynów, podcastach, książkach, piosenkach i innych. Więcej o naszej metodzie przeczytasz tutaj

Zajęcia indywidualne online

Czas trwania: 60 – 90 minut 

Cena: 98-110 zł / h (polski lektor)  || 120-130 zł / h (zajęcia z native speaker)

Minimalna ilość zajęć: 10 spotkań

Zajęcia dostosowywane są do potrzeb kursantów. Prowadzimy zajęcia mające na celu: ogólny rozwój języka, rozgadanie się, poprawienie gramatyki, przygotowanie do egzaminów językowych i szkolnych, korepetycje szkolne i wiele innych. Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o celach nauki oraz wyznaczymy ścieżki ich realizacji. 

Poziom kursantów: od podstaw – C1+

 

Kursy językowe online w parze

Czas trwania: 60 – 90 minut 

Cena: 155 zł / h

Minimalna ilość zajęć: 10 spotkań

Zajęcia dostosowywane są do potrzeb kursantów, wymagane jest jednak sprawdzenie poziomu językowego uczestników kursu. Zajęcia w parze możliwe są jedynie w przypadku, gdy obie osoby są na podobnym poziomie językowym. Zdolności językowe sprawdzane są podczas pierwszego, płatnego, pełnowymiarowego spotkania próbnego.

 

Kursy językowe online w zamkniętej grupie

Czas trwania: 60 – 90 minut 

Cena: uzależniona od ilości uczestników – od 170 zł / h

Minimalna ilość zajęć: 10 spotkań

Zajęcia dostosowywane są do potrzeb kursantów, wymagane jest jednak sprawdzenie poziomu językowego uczestników kursu. Zajęcia w zamkniętej grupie możliwe są jedynie w przypadku, gdy obie osoby są na podobnym poziomie językowym lub przygotowują się do tego samego egzaminu szkolnego lub językowego. Zdolności językowe sprawdzane są podczas pierwszego, płatnego, pełnowymiarowego spotkania próbnego. 

ZAPISZ SIĘ NA KURS INDYWIDUALNY:

Nie widzisz dogodnego dla Ciebie terminu? Napisz do nas!
biuro@macarenasworld.pl

Odwiedź nasz profil na Facebooku, by sprawdzić jak prowadzimy nasze kursy językowe