Warsztaty ALOHA!

Była to niezwykle kreatywna i zabawna impreza, na której każdy mógł poczuć się jak na Hawajach!

Podczas tych warsztatów mieliśmy okazję stworzyć własne naszyjniki hawajskie, używając kolorowych piórek, kolorowych koralików i pięknych kwiatów. Było to bardzo relaksujące i przyjemne zajęcie, a wynikające z tego pamiątki były przepiękne.

Po zakończeniu pracy twórczej przyszła pora na zabawę. Każdy z nas otrzymał balonowego kwiatka lub miecz wojownika, aby dodać trochę koloru i fantazji do naszej hawajskiej przygody. Mogliśmy również spróbować swoich sił w grze na tradycyjnych hawajskich instrumentach muzycznych, co było świetną zabawą i okazją do podzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi uczestnikami.

Następnie przyszła pora na rywalizację w hawajskich zawodach. Wspólnie próbowaliśmy swoich sił w przechodzeniu pod tyczką, skakaniu przez przeszkody i graniu piosenek na bum bum rurkach, które były pełne uśmiechu i pozytywnej energii.

Był to naprawdę fantastyczny dzień, pełen kreatywności, zabawy i przygody. Gorąco polecamy przyszłoroczne warsztaty każdemu, kto chce poczuć się jak na Hawajach i doświadczyć prawdziwej aloha spirit, aby wziąć udział w podobnych warsztatach.