Hiszpańskojęzyczny Wieczorek Kulturowy

Dziś chcę podzielić się z Wami wrażeniami z minionego wieczorku hiszpańskiego, który był poświęcony pięknej kulturze Hiszpanii, Kostaryki i Meksyku. Było to niezapomniane doświadczenie pełne smaków, dźwięków i fascynujących historii. Zapraszam Was do przyłączenia się do tej podróży kulinarnej i kulturowej!

Hiszpania, Kostaryka i Meksyk to kraje o bogatych tradycjach kulturowych. Wieczór hiszpański był okazją do poznania tych unikalnych kultur. Podczas projekcji o Hiszpanii mieliśmy przyjemność dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat wspaniałych hiszpańskich fiest, których jest wiele, a także spróbować autentycznych hiszpańskich dań przygotowanych przez rodowitą Hiszpankę.

Kostaryka jest krajem o pięknej przyrodzie i przyjaznych ludziach. Podczas naszego wieczoru kostarykańskiego mogliśmy poczuć się jakbyśmy przenieśli się w urokliwe plaże i bujne dżungle. Prezentacje o przyrodzie, zwierzętach i klimacie Kostaryki były nie tylko pouczające, ale także inspirujące. Dowiedzieliśmy się o unikalnych gatunkach zwierząt, a także zobaczyliśmy na żywo kostarykańskie banknoty! To było niesamowite!

Meksyk, natomiast, to kraj o niezwykle różnorodnej kulturze i kuchni. Podczas naszego wieczoru meksykańskiego mieliśmy okazję poznać różnego rodzaju taco, a także poza malowniczymi zdjęciami, które opisują to piękne miasto, mogliśmy zobaczyć prawdziwy, zatłoczony i urokliwy Meksyk oczami Pameli, mieszkanki tego miasta.

Jeśli fascynuje Was kultura krajów hiszpańskojęzycznych, nie czekaj i zapisz się na zajęcia z naszą Native Speakerką z Kostaryki.